Ömerli Demirci

Ömerli Demirci

Selamlar değerli Ömerli mahallesi sakinleri. İşletmemiz olan Çekmeköy semtinin Çekmeköy demirci işletmemize bağlı Ömerli Demirci firmamızın resmi web sitesine hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

Ömerli Demirci Firmamızın Fırsatları Nelerdir?

Ömerli demir doğrama ve ürün tasarım firmamız siz kıymetli Ömerli mahallesi oturanlarına kaliteli malzemeler ve profesyonel Ömerli Demirci Ustası ile beraberinde ustaları yardımı ile düzgün, yerinde ve sağlam bir ürün hizmeti vermektedir. Bizler kuruluşunda bu yana dek hiçbir müşterimizi yarı yolda koymayacak ve istediği ürünü istediği zamanda yapabilen bir firma özelliği göstermekteyiz. Sizlere sunacağımız bu hizmet için 40 metrekarelik ve bunun üzerinde olan alanlarınızın keşfi ya da ölçümü için herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Tüm bunların yanı sırada sizlerden aldığımız işin tesliminden sonra ödeme konusunda kredi kartı bulunan tüm müşterilerimize 9 aya bölünebilecek taksitlendirme imkanları da vermekteyiz. Ayrıca ferforje ürünlerimiz olsun, demir doğrama işinden çıkarılan olan ürünün yapımında ustalarımızın işçiliği olsun ya da diğer tüm işlemler olsun her birisi için toplamda 2 senelikte garanti vermekteyiz.

Ömerli Demirci Firması Ne İş Yapmaktadır?

Firmamız siz kıymetli müşterimiz olmayı düşünen kişilere; demirden yapılan normal kapı, otomatik açılıp kapanabilen demir kapı yapımı, raylı sistemi olan demir kapı yapımı, korkuluk sistemlerinin kurulumu, demirden yapılmış lüks merdiven imalatı, hırsızlıklara karşı tam korumaları normal balkon ya da fransız türü balkon imalatı gibi hizmetler vermektedir.

Telefon: 0507 919 99 60

metinkus61 administrator

Call Now Button