Reşadiye Demirci

Reşadiye Demirci

Selamlar değerli İstanbul ilimizin Çekmeköy semti sakinleri ve semtimize bağlı olan Reşadiye mahallesi sakinlerimiz. Web sitemize hoş geldiniz. Bizler ana merkez Çekmeköy demirci işletmemize bağlı olarak kurulan Reşadiye Demirci firmasıyız.

Reşadiye Mahallesi Demirci Firmamızın Sunduğu Fırsatlar

Reşadiye mahallemizin göz bebeği olan Reşadiye demir doğrama atölyemiz sizlere birçok fırsatın kapısını açmaktadır. Geçmişte bizlerden hizmet olan değerli Reşadiyeli müşterilerimiz gibi sizlerde memnun kalabileceğiniz bir hizmet almak istiyorsanız bizlere aşağıda vereceğimiz iletişim hattımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız siz kıymetli Reşadiye mahallesi sakinlerine sunduğu hizmet olsun, Reşadiye Demirci Ustası ya da ustalarının yaptığı işçilik olsun, ferforje ürünlerimizin dayanıklılığı ve kalitesi olsun 2 yıllık garanti vermektedir. Tüm bunlara ek olarak yine firmamız siz değerli hemşerilerimize yaptırdığınızın demir ürününüzün ödemesi hususunda kredi kartı olanlara 9 aya ulaşan taksite bölme kolaylığı da sağlamaktadır. Ayrıca 40 m2 ve üstü olan alanlarınızın ölçümü olsun ya da keşfinin yapılması olsun hiçbir bedel talep etmemektedir.

Reşadiye Mahallesi Demirci Atölyesinin Verdiği Hizmetler

Firmamız siz saygı değer Reşadiye halkına normal demir kapı üretimi, otomatik açılabilir ya da kapanabilir demir kapı imalatı, raylı sistemi olan demir kapı üretimi, bağ ve bahçelerinize demir kapı yapımı, bina ya da apartmanlarınıza demir kapı imalatı, duvarlarınıza ya da pencerelerinize dışarıdan gelecek etmenlere karşı korkuluk kurulumu gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

Telefon: 0507 919 99 60

metinkus61 administrator

Call Now Button