Kurumsal


Çekmeköy Demirci 0507 919 99 60


Çekmeköy Demirci Atölyesi Ne İş Yapmaktadır?

Merhabalar değerli İstanbul ilimizin Çekmeköy semti sakinleri. Bizler cekmekoydemirci.com web sitesi olarak siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunmak üzere çekmeköy demir doğrama işlemleri yapmaktayız. Demircilik sektöründe kitap yazmış uzman Çekmeköy Demirci ustalarımızın yardımı ile evinizin, iş yerinizin, ofisinizin ya da dairenizin demir ile alakalı olarak kapı, pencere korkulukları, otomatik demir kapı sistemi ya da fransız tarzı balkon hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca tüm bu hizmetlerin yanı sırada iş yaptırmak istediğiniz yer ile alakalı ücretsiz keşif hizmeti de sunmaktayız. Ücretsiz keşif hizmetimizi ise 40 metrekare ve üzeri alan olmak şartı ile vermekteyiz. Tüm bunların yarı sıra son teknoloji lazer kesim cihazımız sayesinde evinizin ya da herhangi bir alanın duvarlarının üst bölümlerine dışarıdan gelecek olan hırsızlık gibi ya da diğer olumsuz etmenlere karşı korkuluk yapımı ile beraberinde fransız tarzı balkon imalatları da yapmaktayız.

Çekmeköy Demirci atölyesi uzman ve profesyonel ekip kadrosu olarak bizler iş öncesi bütün aksiyonları ofisimizde oturup değerlendirmekteyiz. Sizin istemiş olduğunuz zaman aralıklarında, en hızlı ve en dayanıklı şekilde hizmet vermekteyiz. Ayrıca bizden alacağınız hizmetin ücret ödemesi içinde 9 aya kadar taksit imkanları da sizlere sunmaktayız. Siz Çekmeköy demir doğrama ekiplerinden iş yapmasını isteyin yeter, bizler senelerdir bu işi yapmakta olan demirci ustaları olarak sizlere verdiğimiz bu hizmeti sanki kendi evimize uyguluyormuş gibi özen ile sunmaktayız. Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi kredi kartı olan müşterilerimize ödemede esneklik olması açısından taksit imkanı da vermekteyiz.

Çekmeköy demir doğrama ve demircilik hizmeti sunmakta olan web sitemizin demir kapı, demir korkuluk ya da demir merdiven gibi yaptığı işlerde kullandığı malzemeler en kaliteli şekilde seçilmektedir. Bizler bu işte kullandığımız malzemeler ve ferforje ürünleri için siz değerli ve bir o kadarda kıymetli olan İstanbul ili Çekmeköy ilçesi sakinlerine 2 senelik işçilik ve malzeme garantisi sunmaktayız. Bizler hem Çekmeköy semtine bu hizmeti verdiğimiz gibi, hem de Çekmeköy mahallelerine de bu hizmeti sunmaktayız. Bizlerden sağlam ve dayanıklı bir hizmet alabilmek için aşağıda ki iletişim hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.


Telefon: 0507 919 99 60


Call Now Button